Partnerzy Strategiczni

Partnerzy Biznesowi

Dowiedz się więcej

System LeanTrix to aplikacja IT dla firm produkcyjnych i usługowych wspomagająca je we wdrażaniu standaryzacji pracy wg filozofii Lean Management i programu Training Within Industry – TWI. System ten wspomaga rozwój kompetencji pracowników w firmach w zakresie poprawy efektywności ich pracy poprzez udostępniane im takich funkcjonalności jak: filmy instruktażowo-szkoleniowe, obszerną bazę wiedzy, czy kurs Train the Trainer. System LeanTrix to jednak przede wszystkim funkcjonalności IT wpływające na poprawę procesu zarządzania standaryzacją pracy w firmie. System LeanTrix oferuje: moduł tworzenia Instrukcji Pracy Standaryzowanej, moduł doskonalenia metod pracy Kaizen oraz kompleksowy proces weryfikacji tworzenia Instrukcji Pracy Standaryzowanej (od pracowników operacyjnych do działów wspomagających procesy). System LeanTrix wspiera wdrażanie filozofii Lean Management i programu TWI w oparciu o koncepcję Lean HR, gdzie najważniejsze jest budowanie zaangażowania pracowników oraz ich rozwój.

WWW:  www.leantrix.com

Partnerzy Edukacyjni

Dowiedz się więcej

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu to uczelnia akademicka. Edukacja w WSB przebiega w wyjątkowej atmosferze, która mobilizuje i inspiruje. Celem uczelni jest kształcenie wysokiej klasy specjalistów posiadających umiejętność zastosowania wiedzy teoretycznej w codziennej praktyce biznesowej. Dążymy do wyzwolenia całego potencjału intelektualnego i biznesowego studentów, aby ułatwić im start, dynamiczny rozwój zawodowy oraz uruchomić mechanizmy świadomego uczestniczenia w budowaniu nowoczesnej polskiej gospodarki. Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu od lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach szkół wyższych przygotowywanych przez ogólnopolskie czasopisma. Renomę naszej uczelni potwierdza fakt, że wrocławska WSB cieszy się uznaniem opiniotwórczych środowisk biznesowych i intelektualnych. WSB we Wrocławiu znajduje wyraz w postaci wielu ważnych nagród.

WWW:  www.wsb.wroclaw.pl

Dowiedz się więcej

Szef Utrzymania Ruchu to czasopismo, które powstało z myślą o wsparciu w codziennej pracy zarówno menedżerów średniego, jak i wyższego szczebla działów utrzymania ruchu.

Dwumiesięcznik ma charakter ekspercki. Wykorzystując zdobyte kompetencje, własne zaplecze merytoryczno-techniczne oraz potencjał samej branży autorzy, w każdym numerze, w przystępny sposób opisują i przedstawiają istotne dla kadry utrzymania ruchu zagadnienia.

Czasopismo obejmuje patronatem wydarzenia targowe, konferencyjne, seminaryjne oraz inne formy wsparcia dla branży produkcyjnej, wyłącznie z udziałem sprawdzonych i solidnych partnerów.

INFORMACJE O TYTULE:
WWW:
 www.szefur.pl  |  Fcebook: @SzefUtrzymaniaRuchu |  Twitter: @SZEFUR  |  Instagram: #szefutrzymania  |  E-mail: kontakt@szefur.plTelefon: 536-006-313 |  Zasięg: ogólnopolski |  Nakład: 3,5 tys. egzemplarzy

Dowiedz się więcej

Production Manager to pierwsze w Polsce czasopismo dedykowane kadrom zarządzającym produkcją oraz procesami okołoprodukcyjnymi. Misją czasopisma jest kreowanie konkurencyjnego, ergonomicznego, nowoczesnego, bezpiecznego oraz zintegrowanego środowiska produkcyjnego, w oparciu o ideę czwartej rewolucji przemysłowej – Industry 4.0. Wieloaspektowa tematyka oraz dobór autorów są w bezpośredni sposób ukierunkowane na realizację wspomnianego celu. O wysokim poziomie merytorycznym czasopisma świadczy współpraca z polskimi i międzynarodowymi partnerami wspierającymi rozwój europejskiego przemysłu z zakresu Zarządzanie, Automatyki i Robotyki, Utrzymania Ruchu, Inteligentnych Technologii, Logistyki Produkcji.

INFORMACJE O TYTULE:
Zasięg:
Ogólnopolski  | Częstotliwość: Dwumiesięcznik  |  Nakład: 6000  |

WWW:  www.production-manager.pl

Dowiedz się więcej

W czasopiśmie Służby Utrzymania Ruchu udzielamy odpowiedzi m.in. na pytania: Gdzie szukać rozwiązań w optymalizacji kosztów? W które rozwiązania diagnozujące warto inwestować? Jak zapewnić odpowiednie warunki bezpieczeństwa pracy? Jak wdrażać wytyczne znowelizowanych dyrektyw oraz jak przygotować się do kontroli UDT i PIP?

Czasopismo publikuje co roku: „Ogólnopolskie Badanie Służb Utrzymania Ruchu” oparte o ankiety przeprowadzone wśród kierowników utrzymania ruchu, dyrektorów technicznych i kierowników produkcji z ponad 400 firm produkcyjnych, „Casebook dla przemysłu” oraz „Przewodnik szefa utrzymania ruchu”. W portfolio tytułu znajdują się również dwa doceniane przez branże, prestiżowe cykliczne Wydarzenia: Kongres Służb Utrzymania Ruchu PolMaintenance oraz jesienne Szkolenie Służb Utrzymania Ruchu.

INFORMACJE O TYTULE:
Objętość:
 100 stron  |  Zasięg: ogólnopolski  |  Nakład: 4 tys. egzemplarzy  |

WWW: www.sluzby-ur.pl

Dowiedz się więcej

Personel Plus to czołowy miesięcznik branży HR. Skierowany do dyrektorów i specjalistów HR, właścicieli firm, szefów działów szkoleń oraz wszystkich zainteresowanych tematyką z zakresu HRM, prawa pracy, zarządzania i coachingu.

Link do strony publikacji

Dowiedz się więcej

MySkills to portal, który łączy firmy szkoleniowe oraz społeczność coachów i trenerów z osobami zainteresowanymi rozwojem swoich umiejętności. Wyróżnia nas przede wszystkim to, że tutaj szkolenie samo znajduje uczestnika.

Do kogo jest MySkills?

 • Osobom szukającym szkoleń portal pomaga ocenić poziom swoich kompetencji, analizuje ich potrzeby i sugeruje ścieżki rozwoju. Dzięki temu MySkills oszczędza czas potrzebny na znalezienie najlepszych szkoleń.
 • Portal ułatwia również pracę trenerom, udostępniając im przestrzeń do wymiany wiedzy i dokumentów z grupą szkoleniową. Wbudowane narzędzia oceniania i opiniowania pozwalają potwierdzać ich kompetencje i ułatwiają znalezienie nowych zleceń.
 • Fakt, że portal automatycznie rekomenduje szkolenia pasujące do potrzeb użytkowników sprawia, że firmy szkoleniowe mogą tu efektywniej sprzedawać. MySkills dla firm szkoleniowych to także kompleksowe narzędzie typu CRM do efektywnego zarządzania projektami szkoleniowymi, ułatwiające ocenę rentowności i ewaluację szkoleń.
 • Dzięki bazie użytkowników z potwierdzonymi umiejętnościami oraz dostępowi do wiedzy o ich planach rozwoju, portal MySkills jest także efektywnym miejscem pracy rekrutera, który za pomocą dostępnych narzędzi w łatwy i szybki sposób może selekcjonować kandydatów i znaleźć właściwą osobę na poszukiwane stanowisko.

WWW: www.myskills.pl

Dowiedz się więcej

HR Polska to portal pasjonatów branży Human Resources, ludzi stosujących wiedzę opartą na dowodach i praktycznym działaniu.
To strategiczne miejsce praktyków HR, których inspirujemy w codziennej pracy.
Nasze działania kierujemy do osób zajmujących się kształtowaniem polityki personalnej i rozwojem kompetencji personelu:

 • trenerów,
 • mentorów,
 • coachów,
 • asesorów,
 • doradców personalnych,
 • specjalistów kadr i płac.

HR Polska to jedyne tak uporządkowane miejsce, gdzie łączą się ze sobą „twarda” wiedza specjalistyczna i „miękkie” kompetencje HR. Centrum najnowszych wydarzeń HR, publikacji artykułów branżowych, recenzji książek, praktycznych narzędzi, ważnych informacji prawnych oraz prezentacji ofert pracy.

WWW:  www.hrpolska.pl

Dowiedz się więcej

Lean Time to portal poświęcony tematyce Lean Management z punktu widzenia młodego inżyniera-pasjonata wchodzącego na „szczupłą” ścieżkę.

Celem projektu Lean Time jest propagowanie kultury Lean zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym, ze szczególnym uwydatnieniem oszczędności czasu jaką możemy dzięki niej uzyskać. Parafrazując slogan kroku Seiton z metody 5S  „miejsce na wszystko i wszystko na swoim miejscu” chciałbym promować stwierdzenie „czas na wszystko i wszystko w swoim czasie”.

WWW: www.leantime.pl

Dowiedz się więcej

Kwadrans z ekspertem by Sławomir Szczepaniec

Najlepsi eksperci z dziedziny zarządzania, coachingu, komunikacji oraz HR w jednym miejscu! Rozmowy prowadzi dziennikarz Sławomir Szczepaniec.

WWW: https://www.facebook.com/Kwadrans-z-Ekspertem-S%C5%82awomir-Szczepaniec-1507428135977220/

Dowiedz się więcej

LEAN Po Polsku

LEAN Po Polsku promuje tworzenie kultury LEAN, uczy metod optymalizacji i mądrego zarządzania zasobami ludzkimi. Tu spotkasz najlepszych ekspertów LEAN.

WWW: https://www.facebook.com/LEAN-Po-Polsku-S%C5%82awomir-Szczepaniec-840564516113426/

Dowiedz się więcej

LeanCert to zespół ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie praktyczne w zarządzaniu i usprawnianiu obszarów produkcji, logistyki, zakupów, magazynów i działów administracyjnych.
Specjalizujemy się w rozwiązaniach z zakresu całego Łańcucha Dostaw (Supply Chain). Eksperci LeanCert prowadzą projekty zarówno dla Klientów zajmujących się produkcją seryjną, jak i jednostkową. Posiadają doświadczenie w realizacjach w przemyśle motoryzacyjnym, metalurgicznym, maszynowym, lotniczym, spożywczym i odzieżowym.

Zajmujemy się:

 • projektowaniem nowych i optymalizację istniejących procesów
 • organizowaniem szkoleń, warsztatów
 • wdrożeniami z zakresu Lean Management.

WWW: leancert.pl