LeanTrix

Z początkiem 2017 roku PSP TWI otwiera forum TWI Polska, którego celem jest wymiana wiedzy i doświadczeń o programie Training Within Industry wśród naszych Praktyków. Forum TWI Polska zostało utworzone na portalu Linked In. Wszyscy Praktycy TWI są w trakcie otrzymywania zaproszeń do forum TWI Polska.

TWI Polska

Początek roku to również czas podsumowań i nowych celów na kolejne lata.

Polskie Stowarzyszenie Praktyków TWI działa na rynku dopiero od kilku miesięcy. Naszym celem na 2016 roku było pozyskać pierwszych członków oraz partnerów.

Udało się!

Na ten moment w PSP TWI zrzeszonych jest 25 członków, których łączne doświadczenie w praktykowaniu programu TWI wynosi ponad 105 lat! Nie ma w Polsce organizacji, która może poszczycić się większym doświadczeniem w programie Training Within Industry. Uczestnictwo w PSP TWI to szansa wymiany wiedzy i doświadczeń z Praktykami TWI, a nowo utworzone forum TWI Polska to wewnętrzna platforma komunikacyjna między nami.

To nie koniec naszych sukcesów. Udało nam się nawiązać współpracę z 9 renomowanymi partnerami merytorycznymi: To tylko dowodzi tego, że nasza idea świetnie się przyjęła w szeroko rozumianym biznesie.

Jakie są nasze cele na 2017 rok? 

Są przede wszystkim SMART:

  • Przynajmniej 40 nowych Praktyków TWI zrzeszonych w PSP TWI
  • Przynajmniej 20 wątków tematycznych na forum TWI Polska
  • Przynajmniej 5 nowych partnerów stowarzyszenia
  • Przynajmniej 30 wpisów na blogu PSP TWI z najciekawszymi aktualnościami o programie TWI z całego Świata

Poza tym będziemy zaczynać promocję programu TWI. Zamierzamy również dokonać przeglądu ofert firm szkoleniowo – doradczych w Polsce w zakresie TWI. Będziemy chcieli również organizować bezpłatne warsztaty dla kół studenckich.

Za rok rozliczymy się z postawionych sobie celów!

A teraz zapraszamy wszystkich co praktykują program TWI do zapisów do naszego Stowarzyszenia. Udział jest bezpłatny. Należy tylko się zgłosić tutaj i wykazać, że ma się praktykę w programie TWI! Potem otrzymuje się dostęp do forum TWI Polska.

Dziękujemy za ten rok!