Polskie Stowarzyszenie Praktyków TWI jest organizacją non-profit. Powstało ono, aby zrzeszać osoby, które na co dzień wdrażają program TWI w swoich organizacjach. Do PSP TWI należą praktycy z najróżniejszych przedsiębiorstw z Polski. Są to osoby zarówno z przemysłu, jak i usług. To co łączy wszystkich członków PSP TWI to chęć wdrażania standaryzacji pracy z wykorzystaniem metod należących do programu Training Within Industry. PSP TWI stanowi centrum wymiany wiedzy. Dzięki zamkniętemu forum umożliwia swoim członkom dzielić się informacjami i doświadczeniami we wdrażaniu programu TWI w swoich organizacjach.

PSP TWI współpracuje aktywnie z wieloma partnerami takimi jak:
  • specjalistyczne magazyny poświęcone zarządzaniu produkcją i procesami usługowymi,
  • uczelnie wyższe i koła studenckie,
  • magazyny i portale internetowe zajmujące się szeroko rozumianym rozwojem pracowników (human resources),
  • firmy doradczo – konsultingowe zajmujące się wdrażaniem programu TWI i Lean Management.

PSP TWI to również gwarant jakości wiedzy i praktycznych umiejętności w zakresie programu TWI wśród jego członków. PSP TWI potwierdza, że osoby będące na liście praktyków TWI potrafią skutecznie wdrażać metody z programu TWI w rzeczywistych warunkach produkcyjnych albo usługowych.

nasza-misja

Szerzyć w Polsce ideę programu TWI poprzez wspieranie osób praktykujących ten program  w swoich organizacjach.

Każde przedsiębiorstwo produkcyjne i usługowe w Polsce wykorzystuje program TWI do standaryzacji swoich procesów i rozwoju pracowników.

Jesteś Praktykiem TWI?

Zgłoś swoją kandydaturę do Polskiego Stowarzyszenia Praktyków TWI.